مسابقه 8: رمضان 1400

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت ماه رمضان 1400 برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 7: نوروز 1400

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت نوروز 1400 برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 6: نشریه آتیه

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت نشریه آتیه برگزار نماید. 

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 5: عید سعید غدیر خم

بمناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت عید غدیر برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 4: ماه مبارک رمضان

بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت شبهای قدر برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 3: روز کارگر

بمناسبت فرا رسیدن روز کارگر، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه فرهنگی را با موضوعیت روز کارگر برگزار نماید. 

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 2: بهداشت و سلامتی

ضمن تبریک نوروز 1399، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، مسابقه فرهنگی را با موضوعیت بهداشت و ایمنی در مقابل کرونا برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه

مسابقه 1: واقعه کربلا

بمناسبت ایام محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، مسابقات فرهنگی را با موضوعیت واقعه کربلا برگزار نماید.

اتملم زمان مسابقه